Odprava MvSC

V petek 5.4.24 se na pot odpravlja ekipa, ki bo v aprilu na barki Potepuh skušala objadrati Jadran. Prvi del poti bodo pluli Marjan, Ljubo, Tomaž in Boris, kasneje pa se pridruživa še Slavc in Grega.

Trenutno prepluta pot:

• Monfalcone petek
  • Rimini sobota
  • Numana nedelja
  • Giulianova ponedeljek
  • Termoli torek
  • Rodi Garganico sreda
  • Trani četrtek
  • Bari petek
  • menjava posadke sobota zjutraj
  • Monopoli sobota
  • Kotor ponedeljek, torek
  • Hercegnovi sreda
  • Pelješac Lovište četrtek
  • Šolta Rogač petek
  • Dugi otok Sali sobota
  • Unije nedelja
  • Vrsar ponedeljek

Majsko jadranje 2024

Letošnje majsko jadranje bomo izvedli med 18. in 21. majem s štartom in ciljem na Murterju. Trenutno je prijavljeno 6 ekip, zbiranje prijav pa še poteka.

Regata JDP 2023

Letošnjo regato smo izpeljali okoli Ugljana in Pašmana. Prvi večer smo se potegnili do Tkona, sledila je prva etapa do Iža, v ponedeljek pa še odločilna etapa do Kukljice.

Druženje smo zaokrožili s skupno večerjo v Kukljici, kjer so se pri Udici potrudili za res dober zaključek majskega druženja na morju.

Vse udeležence in ostale člane pa vabimo na slavnostno podelitev nagrad, 8. junija v klubske prostore.

Rezultati regate:

1.Zlato Pandel1
2.Luka Skočir2
3.Rihard Štampar 3
4.Goran Balen4
5.Andrej Kopinič5
6.Slavc Zdešar6
7.Bojan Kovačič7
8.Jan Poniž8
9.Andrej Lavrič12DNF
Jadran Čičigoj12DNF
Iztok Rep12DNS

Rezultate prvega plova je regatni odbor zaradi nepravilnosti pri predstavitvi pravil razveljavil.